Letní tábory

Areál je v průběhu letních prázdnin přímo ideálním místem pro letní tábory. Se svojí velkou kapacitou a celkovou rozlohou nabízí pobyt pro tábory s počtem 100-200 dětí nebo pro dvě menší táborové skupiny.

V červenci se u nás konají letní tábory ve spolupráci s R&L Tábory, z.s.

„Přemýšlíte jaký program naplánovat svým dětem v létě? Neváhejte a přihlašte děti na náš tábor! Organizujeme tábory pro malé i velké, dlouhé i krátké. Ale vše s důrazem na aktivně strávený čas venku v novém dětském kolektivu. Celý pracovní tým pečlivě vybíráme a školíme tak, aby tu pro Vaše děti byl tým pracovníků jenž k Vám a Vašim dětem budou přistupovat s respektem a provedou děti celým letním táborem, tak aby poznali co nejvíce nových dobrodružstvích. Program je rozdělen tak, aby byl zajímavý jak pro menší, tak pro větší děti s cílem rozvíjet a utvářet individuální rysy dítěte/mladého člověka a pomáhá ho připravovat na život a působení mezi vrstevníky i dospělými“ 
 

hlavní vedoucí táborů Zlata Kožaková a Kateřina Kaprálová

HLEDÁME INSTRUKTORY

Chceš si přes léto zkusit práci vedoucího na letním táboře nebo už jsi ostřílený zkušený táborový vedoucí a nemáš plány na léto? Pak hledáme právě Tebe!! Jsme tým, který pořádá  každoročně tábory pro děti od 6 do 17 let a letos nabíráme nové vedoucí! Pokud bys měl zájem o spolupráci, vyplň nám přihlášku, dojeď na školení a my s tebou rádi navážeme spolupráci.
 
Školení pro vedoucí je v termínu od 5. – 10. 4. 2023. Cena školení je 2.800,- Kč
Jedinečná příležitost se zapojit do nového prostředí za stejných podmínek.

hlavní vedoucí táborů Zlata Kožaková a Kateřina Kaprálová