Aktuality

HLAVNÍ VSTUP DO BUDOVY

Zahájena rekonstrukce

Po kompletní výměně všech oken hlavní i vedlejší budovy nám zbývá už jen vstupní prostor do budovy - schodiště a hlavní vstupní dveře. Proto využíváme jarní březnové počasí pro tyto práce, aby již brzy mohli naši klienti procházet po novém schodišti s novými dveřmi.

6. března 2024

VEDLEJŠÍ BUDOVA

Připravena pro naše klienty

Vnitřní práce jsou již dokončeny a tak je budova připravena pro příjemný pobyt našich klientů. Prostorné 3 pokoje ještě vonící novotou, každý se samostatnou koupelnou a WC. Uprostřed budovy je společenská místnost s vybavenou kuchyní - lednice, sporák, trouba, nádobí; také zde najdete TV a samozřejmě Wi-fi.

3. března 2024

Rekonstrukce budovy "Ošetřovna" - nové apartmány - již brzy

Od dubna 2022 probíhají stavební práce s cílem obnovit provoz zděné budovy v minulosti zvané OŠETŘOVNA. Budova se nachází v těsné blízkosti hlavní budovy přístupná z parkoviště před budovou, její velikost je cca 20 x 6 metrů a původně sloužila pro letní tábory pro lékaře/zdravotníka – jako ošetřovna a izolace pro nemocné.

Vzhledem ke stavu budovy jsme v loňském roce zahájili rozsáhlou rekonstrukci – stěny, podlahy, okna, nové rozvody vody a kanalizace…zůstala obvodová stavba a uvnitř je vše nové… Práce na interiéru se pomalu dokončují a již brzy budou moci naši klienti využít nově vzniklé prostory pro příjemné ubytování – 3 pokoje s vlastní koupelnou a WC a jednu prostornou společenskou místnost s kuchyní. Kapacita budovy je velmi variabilní…můžeme využívat velké prostorné pokoje pro příjemný pobyt 2 osob, nebo rodiny s dětmi nebo i pro pobyt školní skupiny – pokoj až pro 8 dětí. 

Prohlédněte si naši fotodokumentaci s průběhu stavebních prací…

 15. listopadu 2023

 

Letní prázdniny 2023 - volná kapacita v budově

V průběhu letních prázdnin – červenec a srpen – máme v areálu dětské letní tábory, které využívají především chatkový areál. 

V budově máme v tu dobu volnou kapacitu pro případné klienty, kteří pojedou kolem na kole, na motorce…nebo půjdou pěšky a chtějí přespat na 1-2 noci. Mohou využít i nabídku snídaně, večeře, točeného piva…

K dispozici jsou až tři 2lůžkové pokoje a až sedm 4lůžkových pokojů. Všechny pokoje mají k dispozici vlastní koupelnu se srchou, některé mají i WC na pokoji, některé pokoje mají WC sdílené na patře. V patře je k využití i malá kuchyňka s lednicí.

Pro využití prázdninového ubytování nás neváhejte kontaktovat. 

24.května 2023

První jarní školy v přírodě

V dubnu v našem areálu proběhl ozdravný pobyt dětí ze Základní školy Bohumínská v Ostravě. 41 dětí u nás strávilo 14 dní se svými 6 pedagogy, kterí jim připravovali program s využitím aktivit v našem areálu a v okolí.  Jsme rádi, že byli s našimi službami spokojení. 

První květnový týden strávila v našem areálu velká skupina dětí od 1. do 5. třídy  Základní školy Sedmikráska z Rožnova pod Radhoštěm. Užili si příjemné jarní počasí, probouzející se přírodu, vzduchovou trampolínu, vycházku na rozhlednu…

6. května 2023