Aktuality

Letní prázdniny 2023 - volná kapacita v budově

V průběhu letních prázdnin – červenec a srpen – máme v areálu dětské letní tábory, které využívají především chatkový areál. 

V budově máme v tu dobu volnou kapacitu pro případné klienty, kteří pojedou kolem na kole, na motorce…nebo půjdou pěšky a chtějí přespat na 1-2 noci. Mohou využít i nabídku snídaně, večeře, točeného piva…

K dispozici jsou až tři 2lůžkové pokoje a až sedm 4lůžkových pokojů. Všechny pokoje mají k dispozici vlastní koupelnu se srchou, některé mají i WC na pokoji, některé pokoje mají WC sdílené na patře. V patře je k využití i malá kuchyňka s lednicí.

Pro využití prázdninového ubytování nás neváhejte kontaktovat. 

24.května 2023

První jarní školy v přírodě

V dubnu v našem areálu proběhl ozdravný pobyt dětí ze Základní školy Bohumínská v Ostravě. 41 dětí u nás strávilo 14 dní se svými 6 pedagogy, kterí jim připravovali program s využitím aktivit v našem areálu a v okolí.  Jsme rádi, že byli s našimi službami spokojení. 

První květnový týden strávila v našem areálu velká skupina dětí od 1. do 5. třídy  Základní školy Sedmikráska z Rožnova pod Radhoštěm. Užili si příjemné jarní počasí, probouzející se přírodu, vzduchovou trampolínu, vycházku na rozhlednu…

6. května 2023