Ubytování

Rekreační středisko umístěné uprostřed lesů nabízí dva typy ubytování –  celoročně ve dvou budovách s ústředním vytápění s kapacitou až 120 osob a v letních měsících v táborových dřevěných chatkách s kapacitou cca 150 osob. Díky velké kapacitě je areál vhodný pro různé typy akcí pro děti i dospělé – pro oslavy, firemní akce, školy v přírodě, školní výlety, sportovní soustředění, letní tábory a ostatní skupinové pobyty. Součástí poskytnutého ubytování je také stravování – polopenze či plná penze. Ubytování bez stravování zpravidla neposkytujeme. 

HLAVNÍ BUDOVA

V přízemí hlavní budovy se nachází prostorná jídelna a tři klubovny. Ubytovací část s pokoji se nachází v 1. a 2. patře budovy. 

POKOJE

2 lůžkové pokoje (6x)

Pokoje převážně pro pedagogy, s koupelnou a WC na pokoji nebo vedle pokoje.
Vybavení - stolek, židle/křesla, skříň s policemi, závěs na ramínka, věšáky, rychlovarná konvice a hrnky
pokoje 209,212 - kuchyňka s malou lednicí

4 lůžkové pokoje (7x)

Pokoje ve 2. patře s koupelnou a sprchou na pokoji. Vybavení - stolek, stoličky, noční stolky, skříně s policemi a ramínky.
WC sdílené na chodbě rozdělené pro muže a ženy.

4 lůžkové pokoje (5x)

Pokoje v 1. a 2. patře bez sociálního zařízení. Vybavení - policová skříň, věšáky, závěs na ramínka, stolek, stoličky.
WC a koupelny sdílené na chodbě rozdělené pro muže a ženy.

6 lůžkové pokoje (7x)

Pokoje v 1. patře bez sociálního zařízení. Vybavení - stůl, židle, skříně s policemi a ramínky.
WC a koupelny sdílené na chodbě rozdělené pro muže a ženy.

VEDLEJŠÍ BUDOVA - PRÁZDNINOVÝ DŮM

NOVĚ REKONSTRUOVANÉ - 3 PROSTORNÉ POKOJE S KOUPELNOU

V těsné blízkosti hlavní budovy se nachází menší budova po celkové kompletní vnitřní rekonstrukci. Nachází se zde 3 samostatné pokoje a společenská místnost s vybavenou kuchyní. Na každém pokoji je koupelna se sprchovým koutem a WC. Pokoj č.2 je pouze 2lůžkový, pokoj č.1 a č.3 je možné využít pro menší či větší rodinu nebo skupinu dětí - až 8 lůžek. Ubytování může být poskytováno se stravou nebo bez stravování - dle volby klienta.

SPOLEČNÉ PROSTORY

JÍDELNA

Samoobslužná jídelna s kapacitou 110 míst slouží klientům s nabídkou celodenního stravování. Pro školní kolektivy zajišťujeme stravování 5x denně se svačinkami a pitným režimem. Pro ostatní klienty zajistíme polopenzi nebo plnou penzi, rauty - dle domluvy. Ubytování bez zajištěného stravování neposkytujeme.

KLUBOVNY

V přízemí budovy se nacházejí tři klubovny pro trávení volného času našich klientů. Klubovny mohou sloužit jako učebny s bílou magnetickou tabulí, herny s kobercem a polštářky, odpočinkové místnosti s TV, wi-fi a krbem

CHATKOVÝ AREÁL

Pro ubytování v letních měsících slouží 52 dřevěných chatiček, které jsou 4 lůžkové.

Chatky jsou velmi jednoduše zařízeny – 2 palandy, 2 dřevěné skříňky a stolek. Chatky jsou vybaveny elektřinou ale nejsou zde zásuvky. Svým charakterem jsou vhodné především pro dětské táborové pobyty. Chatky jsou rozmístěny do 4 barevně odlišených řad a náměstíčka nazývaného Aljaška. Sociální zázemí včetně sprch pro tábor je umístěné v suterénu budovy se vstupem přímo z venkovního areálu. 

Sociální zázemí je původní, připravujeme modernizaci. Chatky jsou také původní, každý rok se provádí přiměřené opravy, nátěry a údržba. 

CENÍK SLUŽEB

Ceny jsou individuální, jsou stanoveny podle požadavků klientů, podle počtu a věku osob, podle délky pobytu. 

Základní cena ubytování:

  • chatka –  od 255,-Kč /os/noc (podle délky pobytu, využití lůžek v chatce a vybavení lůžkovinami)
  • budova – od 405,-Kč /os /noc (podle délky pobytu, využití lůžek v pokoji a podle typu pokoje – vlastní koupelna a toaleta nebo společné sociální zařízení)
  • pobyt na 1 noc – příplatek 150,-Kč
  • 1 osoba na pokoji – příplatek 150,-Kč

Základní cena stravování:

  • polopenze – od 330,- Kč dospělý a děti starší 12let, od 215,-Kč děti mladší 12 let
  • plná penze – od 435,- Kč dospělý a děti starší 12 let, od 330,-Kč děti mladší 12 let