Ubytování

Rekreační středisko umístěné uprostřed lesů nabízí dva typy ubytování – v hlavní budově s možností vytápění s kapacitou až 102 osob a v táborových dřevěných chatkách s kapacitou až 208 osob. Díky velké kapacitě je vhodný pro různé typy akcí pro děti i dospělé. Areál je vhodný pro oslavy, firemní akce, školy v přírodě, školní výlety, sportovní soustředění, letní tábory a ostatní skupinové pobyty. Součástí poskytnutého ubytování je také stravování – polopenze či plná penze, ubytování bez stravování není možné.

HLAVNÍ BUDOVA

V budově s možností celoročního provozu se nachází 25 pokojů, 3 klubovny a samoobslužná jídelna s kapacitou 100míst.

V současnosti je budova využívána nejčastěji v období od dubna do října. Od zimy 2022/23 můžeme nabídnout i zimní provoz s možností využití lyžování v blízkém areálu Ski Guntramovice, který bude od letošní zimy nově uměle zasněžován.  V uplynulých pěti letech se zde hodně změnilo. Během zimy 2020/21 proběhla výměna  oken téměř celé budovy.   Jídelna, 2 klubovny, všechny pokoje a schodiště prošly rekonstrukcí v roce 2017 a 2018. Během zimních období  2020-2022 proběhla pokládka nových celoplošných koberců ve všech 25 pokojích a rekonstrukce sociálního zázemí v koupelnách s WC. Na podzim 2022 byly v celé budově také vyměněny nové matrace, peřiny a polštáře.

Pokoje jsou umístěny do dvou pater – můžete si prohlédnout včetně náhledu jednotlivých pokojů na plánku zde 

V prvním patře je možno ubytovat až 52 osob 7x 6lůžkový pokoj, 3x 2lůžkový pokoj a 1x 4lůžkový pokoj. Pro všechny pokoje je společné sociální zázemí na chodbě. Pokoje 106,109, 110 (2lůžkové) jsou určeny především  pro pedagogy s vlastní koupelnou a toaletou.
V druhém patře je možno ubytovat až 50 osob – 7x 4lůžkový pokoj s koupelnou, 3x 2lůžkový pokoj s koupelnou, 4x 4lůžkový pokoj se společným sociálním zařízením na chodbě. Pokoje 209, 212 (2lůžkové) jsou určeny především pro pedagogy, jsou s vlastní koupelnou a toaletou.  

CHATKOVÝ AREÁL

Pro ubytování v letních měsících slouží 52 dřevěných chatiček, které jsou 4 lůžkové.

Chatky jsou velmi jednoduše zařízeny – 2 palandy, 2 dřevěné skříňky a stolek. Chatky jsou vybaveny elektřinou ale nejsou zde zásuvky. Svým charakterem jsou vhodné především pro dětské táborové pobyty. Chatky jsou rozmístěny do 4 barevně odlišených řad a náměstíčka nazývaného Aljaška. Sociální zázemí včetně sprch pro tábor je umístěné v suterénu budovy se vstupem přímo z venkovního areálu. 

Sociální zázemí je původní, připravujeme modernizaci. Chatky jsou také původní, každý rok se provádí přiměřené opravy, nátěry a údržba. 

Ceník

Ceny jsou individuální, jsou stanoveny podle požadavků klientů, podle počtu a věku osob, podle délky pobytu. 

Základní cena ubytování:

  • chatka – 200,- Kč /os/noc (možná sleva podle délky pobytu, využití lůžek v chatce a vybavení lůžkovinami)
  • budova – 365,-Kč /os /noc (možná sleva podle délky pobytu, využití lůžek v pokoji a podle typu pokoje – vlastní koupelna a toaleta nebo společné sociální zařízení)
  • pobyt na 1 noc – příplatek 150,-Kč
  • 1 osoba na pokoji – příplatek 150,-Kč

Základní cena stravování:

  • polopenze – 300,- Kč dospělý a děti starší 12let, 205,-Kč děti mladší 12 let
  • plná penze – 395,- Kč dospělý a děti starší 12 let, 295,-Kč děti mladší 12 let
Nabídku a ceny pro školní skupiny najdete v následujícím odkaze: