školy

Školy v přírodě

V  měsícíh BŘEZEN – ČERVEN a ŘÍJEN – LISTOPAD  využívají areál školy především k  ozdravným pobytům v přírodě. 
 
Školám nabízíme variantu zajištění ubytování se stravováním s možností využití našich přídavných aktivit. V případě zájmu můžeme zajistit externího organizátora animačního programu. 

Školní výlety

Období KVĚTEN – ČERVEN je ideální čas pro školní výlet.
Pokud už jste vystřídali aktivity jako např. ZOO, muzeum, zámek, dinopark a pod. a nevíte, co ještě vyzkoušet, náš areál pro Vás může být příjemnou změnou. S dětmi můžete strávit den nebo několik dní v přírodě a vyzkoušet si některé z našich aktivit.

Adaptační kurzy

V ZÁŘÍ je zvykem pro nové školní kolektivy uspořádat adaptační kurz.
Cílem těchto pobytů je sblížení se v rámci nově vzniklého kolektivu jak se spolužáky tak s třídním učitelem. Opět je možné využít nabízených aktivit našeho areálu, zajistit ubytování se stravováním a v případě zájmu můžeme nabídnout spolupráci s organizátorem kompletního program přiměřeného věku a složení skupiny. 
V případě zájmu o realizaci adaptačního kurzu v našem areálu nás neváhejte kontaktovat. 

Sportovní a lyžařské kurzy

Areál využívají také skupiny různého sportovního zaměření. V okolí je skvělá příležitost pro turistiku nebo cykloturistiku. V blízkosti areálu je Střelnice, kterou lze po domluvě s provozovateli také využít. 
 
Lyžařské kurzy LEDEN – BŘEZEN 
 
3 km od areálu se nachází malý skiareál Guntramovice se sjezdovkou o délce 600m s převýšením 100m vhodnou pro lyžařské začátečníky a mírně pokročilé. Přepravu z areálu na svah zajišťujeme. 

Ceník pro školy

Nabídku a ceník pro školy najdete v následujícím odkaze: